+48 664 784 094
Rezerwacja Online
Mapa Dojazdu

Wyswietl wieksza mape
Pogoda

Snowboard

Ludzie uprawiający ten sport są pogodni, otwarci i zadowoleni z życia. Nie inaczej jest u nas. Luz i zabawa to podstawa, żeby czerpać przyjemność z jazdy. Nie traktujemy snowboardu jako dodatku do całości. Dla nas snowboard to sposób na życie. Zgrany zespół zafunduje Wam kilka niezapomnianych chwil. A po zajęciach idziemy tam gdzie wszyscy snowboardziści chodzą...:)
 


Szkolenia indywidualne


Szkolenia indywidualne przeznaczone są dla osób, które w bezpieczny i szybki sposób chcą poznać technikę snowboardu. Z doświadczenia wiemy, że w tym sporcie ważne są Wasze chęci a wtedy z nami wszystko wychodzi. Pod okiem naszych instruktorów i instruktorek pierwsze kroki na snowboardzie mogą się stać niezapomnianym przeżyciem a postępy w nauce sprawią Wam ogromną przyjemność. Gwarantujemy!

Cennik szkolenia indywidualnego


1 osoba 2 osoby 3-4 osoby
1 godzina 70zł 100zł 120-150zł
kurs 3dniowy po 2h 390zł 540zł 660-790zł
kurs 5 dniowy po 2h 590zł 790zł 990-1050zł

 


Szkolenia grupowe


Zapraszamy wszystkich którzy chcą spróbować jazdy na jednej desce. Snowboard to dyscyplina gdzie każdy w zespole może poczuć się indywidualistą. Jednak zajęcia w grupach przynoszą dużo więcej zabawy i niezapomnianych wydarzeń. Program nauczania odbywa się w małych grupach 5-8 osobowych tak aby móc szybko doskonalić swoje umiejętności.


Snowboardowe zajęcia dla dzieci


Snowboard obecnie to sport wybierany głównie przez najmłodszych amatorów szaleństw na stokach. Pod okiem naszych instruktorów zapraszamy na niezapomniane chwile w atmosferze współzawodnictwa, doskonalenia umiejętności, przyjaźni a przede wszystkim zabawy które uwiecznimy na zdjęciach.