+48 664 784 094
Rezerwacja Online
Mapa Dojazdu

Wyswietl wieksza mape
Pogoda

Narty

Epicentrum Sportu to team instruktorów narciarstwa i snowboardu. Tworzymy zwartą, młodą grupę osób, która łączy cechy profesjonalizmu i dobrej zabawy. Większość z nas to byli zawodnicy lub ludzie którzy pokochali sporty zimowe od dziecka. Znamy się od dawna tworząc zgrany zespół nie tylko na stoku.

 


Szkolenia indywidualne


Szkolenia indywidualne przeznaczone są dla osób, które w krótkim okresie czasu chcą poznać tajniki białego szaleństwa. W oparciu o program nauczania i dobór odpowiednich metod podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika. Preferujemy trening po którym poczujesz zadowolenie - naszym celem jest satysfakcja z osiąganych wyników.

Cennik szkolenia indywidualnego


1 osoba 2 osoby 3-4 osoby
2 godziny 150zł 200zł 240-300zł
kurs 3dniowy po 2h 400zł 570zł 680-790zł
kurs 5 dniowy po 2h 640zł 900zł 1100-1250zł

 


Szkolenia rodzinne


Ten rodzaj aktywnego wypoczynku dzieci i rodziców, cieszy się dużą popularnością. Kurs rodzinny prowadzony jest na stokach dla osób stawiających pierwsze kroki na nartach. W przypadku zaawansowanych umiejętności narciarskich dostosowujemy trasy do Waszych wymagań. Kurs rodzinny to zadowolenie i uśmiech na twarzach całej rodziny. To również wyzwanie i sportowa rywalizacja pomiędzy dziećmi i rodzicami która mobilizuje i dopinguje do nauki. Proponujemy Państwu szkolenie 2h dziennie

Cennik szkolenia rodzinnego

1 dzień szkolenia 240zł
2 dni szkolenia 460zł
3 dni szkolenia 660zł
4 dni szkolenia 840zł
5 dni szkolenia 990zł

 


Szkolenia grupowe


Wszystkich, którzy preferują naukę w grupach, chcą zasmakować narciarstwa i uroków zimy zapraszamy na szkolenia grupowe. Zajęcia odbywają się w zespołach 5-12 osób.    

 • Jeśli macie ochotę na naukę połączoną z dobrą zabawą
 • Jeśli szukacie odpowiedniego sprzętu dla siebie po niższej cenie
 • Jeśli jesteście grupą studentów, przyjaciół, znajomych z pracy, nowo poznanych osób
 • Jeśli chcecie, żeby zabawa nie skończyła się na stoku...
  zapraszamy do nas :)
   

 • Biegówki


  Zapraszamy Państwa na przygodę z narciarstwem biegowym. Szczyrk jest idealnym miejscem na krótkie przechadzki jak również wyprawy całodniowe. Mamy do wyboru trasy o zróżnicowanym stopniu zaawansowania od zupełniie płaskch kończywszy na trasach wśród dzikiej przyrody. 
  Wszystkich chętnych zapraszamy do naszej wypożyczalni w której czeka 20 nowych kompletów sprzętu biegowego. Jeśli nie czują się Państwo na siłach samemu spróbować służymy pomocą instruktorów i zawodników którzy w bardzo przystępny sposób wytłumaczą ten piękny sport.

  Serdecznie zapraszamy!